Kompleksowe wyposażenie siłowni - Fitplan.eu

O nas

Kontakt

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży sprzętu fitness. Należymy do grupy Optiner S.A i od wielu lat zajmujemy się sprzedażą produktów oraz usług branży sportowej. Fitplan.eu to niezawodne systemy urządzeń treningowych zapewniające maksymalną funkcjonalność i dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Siłownie z pomysłem – nasze motto doskonale oddaje to, co wyróżnia nas od konkurencji. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, oferujemy kompleksową usługę, doradztwo i wsparcie.

Co nas wyróżnia?

Na polskim rynku jest wiele firm, które wyposażają siłownie lub fitness kluby. Wszystkie one oferują jednak tylko sprzęt swojej marki lub marki której są przedstawicielem. Firmy te niezależnie od Twoich potrzeb zawsze będą próbować sprzedać Ci linie sprzętu swojej marki twierdząc, że jest ona dla Ciebie najodpowiedniejsza. Ale czy tak rzeczywiście będzie?

Korzystając z usług firmy Fitplan będziesz miał do wyboru aż kilanascie marek różnych sprzętów, których jesteśmy przedstawicielami. Zanim złożymy Ci jakąkolwiek propozycję, dokładnie zbadamy Twoje potrzeby i omówimy przyszłą inwestycję. Wszystko po to, aby stworzyć ofertę szytą na miarę i zaoferować rozwiązania, która będą dla Ciebie najodpowiednijsze. Poza tym jako jedyni w Polsce oferujemy Ci gwarancję najniższej ceny w Europie. Kliknij i Sprawdź.

Nasze wartości:

  • - Dbamy o naszych klientów i zapewniamy im obsługę na najwyższym poziomie,
  • - Cenimy zaufanie i uczciwość,
  • - Propagujemy innowacje i profesjonalizm,
  • - Dbamy o ciągły rozwój poprzez szkolenia i naukę od najlepszych.

Oszczędność pieniędzy i czasu:

Dzięki dobrym umowom z producentami i dostawcami urządzeń fitness oraz wyposażenia siłowni masz pewność,
że zrealizujesz swoją inwestycję po możliwie najniższych cenach. Każdemu naszemu klientowi oferujemy
gwarancję najniższej ceny w Europie.

Fitplan.eu

Sprawdź ofertę