Twój pomysł - Fitplan.eu

Twój pomysł

Kontakt

Realizacja oraz wyposażenie siłowni lub klubu fitness wymaga planowania i czasu. Zatroszczymy się o wszystko. Wystarczy, że wypełnisz formularz i prześlesz nam kilka informacji na temat planowanej przez Ciebie inwestycji.Pozwoli nam to przygotować ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Będziesz mógł porównać ceny i wybrać najlepsze rozwiązania. Jeśli chcesz stworzymy także dodatkowo projekt wnętrza siłowni lub całego klubu fitness, który po Twojej akceptacji zaczniemy wdrażać. Wiemy, że czas to pieniądz dlatego dołożymy starań by cały proces przebiegał sprawnie. Pamiętaj także, że w każdej chwili możesz umówić się z naszym konsultantem na wizytę w miejscu planowanej inwestycji. Będzie nam bardzo miło służyć fachową poradą.

Wypełnij tylko te pola, które uznasz za stosowne. Pamiętaj, że większa ilość informacji pomoże nam stworzyć lepiej dopasowaną ofertę. Po przesłaniu formularza, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą telefonicznie.

INFORMACJE NA TEMAT PLANOWANEJ INWESTYCJI:

Planowane do zakupu   urządzenia: (wypisz sprzęty, które Cię interesują. Jeśli jeszcze nie wiesz co będzie Ci potrzebne, pozostaw to pole puste. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie urządzenia przydatne do potrzeb Twojej inwestycji.)
Wystrój wnętrz: (Napisz czy chciałbyś abyśmy doradzili także, jak urządzić wnętrze Twojej inwestycji, np. podłogi, ściany)
Preferowane wyposażenie   dodatkowe: (wypisz sprzęty, które Cię interesują. Jeśli jeszcze nie wiesz co będzie Ci potrzebne, pozostaw to pole puste. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie urządzenia przydatne do potrzeb Twojej inwestycji.)

DANE KONTAKTOWE:

Czekaj

* Pole wymagane

Oszczędność pieniędzy i czasu:

Dzięki dobrym umowom z producentami i dostawcami urządzeń fitness oraz wyposażenia siłowni masz pewność,
że zrealizujesz swoją inwestycję po możliwie najniższych cenach. Każdemu naszemu klientowi oferujemy
gwarancję najniższej ceny w Europie.

Fitplan.eu

Sprawdź ofertę